Uroczyste pożegnanie Komendanta Komisariatu w Czchowie - Z życia garnizonu - KPP w Brzesku

Z życia garnizonu

Uroczyste pożegnanie Komendanta Komisariatu w Czchowie

W dniu 29.01.2020 roku o godzinie 13.00 w związku z odejściem na emeryturę po 26 latach służby, w brzeskiej komendzie odbyła się uroczystość pożegnania Komendanta Komisariatu Policji w Czchowie podinspektora Piotra Wójciaka. Podziękowania za wieloletnią pracę Panu Komendantowi złożył Komendant Powiatowy Policji w Brzesku młodszy inspektor Bogusław Chmielarz, Zastępca Komendanta podinsp. Wacław Daniec oraz kadra kierownicza i pracownicy cywilni.

Podinspektor Piotr Wójciak rozpoczął służbę w policji w 1994 roku w Komendzie Rejonowej Policji w Tarnowie a od listopada w Komendzie Rejonowej Policji w Brzesku jako aplikant Wydziału Dochodzeniowo Śledczego. Cztery lata później mianowany na stanowisko młodszego specjalisty Wydziału Prewencji Komendy Rejonowej Policji w Brzesku. W 2001 roku  mianowany Naczelnikiem Sekcji Prewencji KPP w Brzesku. W związku z utworzeniem Wydziału Prewencji w KPP w Brzesku od 25 lutego 2009 roku został Naczelnikiem Wydziału Prewencji KPP w Brzesku. Z  Komisariatem Policji w Czchowie związał się od 16 października 2010 roku, gdzie pełnił funkcję Komendanta. Odznaczony: Brązowym Krzyżem Zasługi, Odznaką Zasłużony Policjant i Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę.

Z dniem 29 stycznia 2021 roku po ponad 26 latach służby, podinspektor Piotr Wójciak odszedł na emeryturę. Z tej okazji w brzeskiej komendzie odbyła się uroczysta odprawa kadry kierowniczej. Komendant Powiatowy Policji w Brzesku młodszy inspektor Bogusław Chmielarz podziękował Panu Komendantowi za wieloletnią i owocną pracę, sprawne dowodzenie podległym komisariatem i życzył dalszych sukcesów.


Na pożegnanie Komendant Komisariatu Policji w Czchowie otrzymał z rąk mł. insp. Bogusława Chmielarza  pamiątkową szablę z dedykacją .