KPP w Brzesku

Ważne informacje - 5 artykułów

Małopolska e-usugi
Dołącz do Nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policja e-usługi
Dzielnicowy bliżej Nas
KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ
MOJA KOMENDA
Niebieska Linia
Stop Agresji drogowej
Stop Agresji Pseudokibiców
Stop korupcji
BIP
EPUAP
Zielona Strefa
Obsługa osób uprawnionych
Jeżdżę wzorowo punkty sprawdzam cyfrowo
Urząd Służby Cywilnej
Fundusz Sprawiedliwości
NSZP woj. małopolskiego
Rzecznik Praw Pacjenta

Z życia garnizonu

 1. Odznaka Honorowa Polskiego Czerwonego Krzyża dla komendantów z Brzeska

  22 czerwca br. w Dniu Honorowego Dawcy Krwi w sądeckim ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie odznaczeń dla honorowych dawców krwi za ich bezinteresowną pomoc na rzecz drugiego człowieka oraz osób wspierających ideę krwiodawstwa. Podczas spotkania, wśród wyróżnionych krwiodawców uhonorowano również Odznaką Honorową Polskiego Czerwonego Krzyża - IV stopnia Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku insp. Bogusława Chmielarza, I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku mł. insp. Wacława Dańca oraz - III stopnia Komendanta Komisariatu Policji w Czchowie podinsp. Jarosława Pachuta.

 2. Pożegnanie Pani Haliny Wójcik - pracownika korpusu służby cywilnej

  Komendant Powiatowy Policji w Brzesku insp. Bogusław Chmielarz uroczyście pożegnał Panią Halinę Wójcik, Specjalistę Zespołu ds. Prezydialnych, która po 28 latach pracy w brzeskiej komendzie odeszła na zasłużoną emeryturę.

 3. Uroczyste pożegnanie Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą

  17.01.2022 roku w brzeskiej komendzie odbyła się uroczystość pożegnania Naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą podinspektora Tomasza Gorczycy odchodzącego na emeryturę po 31 latach służby. Podziękowania naczelnikowi za wieloletnią służbę złożył Komendant Powiatowy Policji w Brzesku inspektor Bogusław Chmielarz, zastępca komendanta mł.insp. Wacław Daniec oraz kadra kierownicza i pracownicy cywilni.

 4. Pożegnaliśmy naszego Kolegę, asp. sztab. Marka Krawczyka

  Ceremonia pogrzebowa, w której uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie, nadinsp. Michał Ledzion, kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Brzesku odbyła się zgodnie z policyjnym ceremoniałem w asyście kompanii honorowej OPP w Krakowie. Asp. sztab. Marek Krawczyk został pośmiertnie odznaczony srebrną odznaką ” Zasłużony Policjant”.

Powrót na górę strony