Zaproszenie na debatę społeczną

Zaproszenie na debatę społeczną

Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł.insp. Mirosław Moryl zaprasza mieszkańców gminy Szczurowa na debatę społeczną "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ", która odbędzie się 17 maja 2017r. godz. 13.00 w Dworze Kępińskich w Szczurowej.

Tematem przewodnim debaty będą w szczególności aktualne problemy społeczne zdiagnozowane lokalnie przez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Omówiona zostanie także aplikacja "Moja Komenda", program "Dzielnicowy bliżej nas" oraz stan bezpieczeństwa na terenie gminy Szczurowa.

Celem takiej debaty jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. 

Mamy nadzieję, że takie spotkanie pozwoli ustalić, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz określić i zaplanować działania zapobiegawcze, ze szczególnym uwzględnieniem roli dzielnicowego.

Serdecznie zapraszamy!