Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku

Turniej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku

Drużyny reprezentujące poszczególne wydziały brzeskiej jednostki stanęły do rywalizacji w turnieju piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Do rozgrywek na nowo powstałym boisku stanęło 6 drużyn.

Wczoraj, 24 października br. policjantów, którzy są miłośnikami piłki nożnej przywitał Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł.insp. Bogusław Chmielarz, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa małopolskiego podinsp. Grzegorz Gubała oraz Wiceprzewodniczący – Sekretarz Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa małopolskiego Andrzej Mruczek. Szef brzeskich policjantów podkreślił, że dbanie o sprawność fizyczną jest nieodzownym elementem naszej służby a takie rozgrywki są też doskonałą okazją do integracji środowiska policyjnego. Gospodarz turnieju oraz goście życzyli wszystkim drużynom powodzenia w sportowych zmaganiach a przede wszystkim dobrej zabawy w duchu fair play.

Do rozgrywek stanęło 6 drużyn reprezentujących kolejno Wydział Prewencji, Wydział Kryminalny, Wydział Dochodzeniowo-Śledczy, Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą, Wydział Ruchu Drogowego i Wydział Rewiru Dzielnicowych. Każda z drużyn mogła zmierzyć się ze sobą na boisku i pokazać swoje umiejętności piłkarskie. Do finałowej rywalizacji stanęli policjanci z Wydziału Prewencji, Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą i Wydziału Kryminalnego. Drużyna z Wydziału Prewencji była nie do pokonania, drugie miejsce zajęli policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą, na III miejscu uplasowała się drużyna reprezentująca Wydział Kryminalny. Nad przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia Mirosław Pysno.

Na zakończenie turnieju drużyny z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku otrzymały pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy pierwszych trzech miejsc zostali dodatkowo uhonorowani pucharami. Szef brzeskich policjantów podziękował wszystkim uczestnikom za tak chętny udział w turnieju oraz współorganizatorom – Przewodniczącemu Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów oraz Przewodniczącemu Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów brzeskiej jednostki, bez wsparcia których zorganizowanie rozgrywek nie byłoby możliwe.

Policjanci i pracownicy brzeskiej komendy mają też do dyspozycji siłownię, która w ostatnim czasie została doposażona w sprzęt do ćwiczeń siłowych, jak też aerobowych. Pozyskanie nowego sprzętu, jak również powstanie nowego boiska było możliwe dzięki środkom finansowym pozyskanym z Funduszu Prewencyjnego PZU/Warta.


Wszystkim drużynom jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za udział w sportowych zmaganiach.