Policjant z Brzeska zwyciężył w stolicy.

Policjant z Brzeska zwyciężył w stolicy.

Wyjazd do Warszawy przyniósł naszym policjantom sukcesy w zawodach sportowych i satysfakcję z pomocy niesionej rodzinom poległych policjantów

           

W sobotę 13 sierpnia w Centrum Sportu Młodzieżowego „Agrykola” przy ulicy Myśliwieckiej 9 w Warszawie odbył się piknik rodzinny. Impreza zorganizowana została z myślą o dzieciach funkcjonariuszy i pracowników Policji; w ramach Pikniku wzięły one udział w Pierwszym Charytatywnym Biegu na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach „Dzieci – Dzieciom”. Również dorośli – policjantki i policjanci zaprezentowali swoje umiejętności sportowe w biegach charytatywnych na dystansie 1 i 5 km.

 

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie wystawiła kilkunastoosobową reprezentację biegaczy, w skład której wchodziło dwóch policjantów z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. Znakomicie podczas zawodów zaprezentował się sierż. Mateusz Kazek, który zwyciężył w biegu na 1 kilometr. Drugi nasz funkcjonariusz, sierż. szt. Krzysztof Gniadek, zajął 15 miejsce w stawce 130 policjantów, w biegu na dystansie 5 kilometrów.

Źródło: policja.pl