Komendant Policji w Brzesku wziął udział w powiatowych obchodach Dnia Strażaka

Komendant Policji w Brzesku wziął udział w powiatowych obchodach Dnia Strażaka

Na płycie Rynku w Brzesku odbyły się powiatowe uroczystości Dnia Strażaka. Brzeską jednostkę reprezentował Komendant Powiatowy Policji w Brzesku podinsp. Bogusław Chmielarz, który w imieniu wszystkich policjantów i pracowników złożył strażakom życzenia z okazji ich święta.

Dla funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej to dzień szczególny. W tym dniu funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej otrzymali awanse i odznaczenia. Podczas uroczystości na płycie Rynku w Brzesku, pod adresem strażaków padło wiele ciepłych słów i życzeń. Do tych życzeń przyłączyli się również policjanci, którzy w wielu sytuacjach współdziałają ze strażakami na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu brzeskiego. Wymowne słowa skierował do nich Komendant Powiatowy Policji w Brzesku podinsp. Bogusław Chmielarz.

„Życzę Wam, aby służba, którą na co dzień pełnicie, była dla Was źródłem osobistej satysfakcji. Bądźcie dumni z tego co robicie. Niech zawsze towarzyszy Wam poczucie dobrze spełnionego obowiązku – mówił szef brzeskiej Policji podinsp. Bogusław Chmielarz.

Wszystkim funkcjonariuszom Straży Pożarnej w dniu ich święta życzymy tego co najlepsze. Bezpiecznej służby oraz samych skutecznych interwencji, zaś w życiu osobistym pomyślności i spełnienia marzeń.