Kierownikiem Posterunku Policji w Szczurowej został asp. Marcin Adamczyk

Kierownikiem Posterunku Policji w Szczurowej został Kierownikiem Posterunku Policji w Szczurowej został asp. Marcin Adamczyk. Marcin Adamczyk

Dzisiaj, 2 marca br. podczas uroczystej zbiórki kadry kierowniczej Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł.insp. Bogusław Chmielarz wręczył rozkaz o mianowaniu na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Szczurowej asp. Marcinowi Adamczykowi.

Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł.insp. Bogusław Chmielarz wraz ze swoim zastępcą podinsp. Wacławem Dańcem w obecności kadry kierowniczej brzeskiej jednostki pogratulowali nowemu kierownikowi awansu i życzyli mu wytrwałości oraz satysfakcji w pełnieniu odpowiedzialnej funkcji.

Asp. Marcin Adamczyk swoją przygodę z mundurem rozpoczął w 2005 roku. Od samego początku związany był z pionem prewencji, ostatnie lata poświęcał się służbie na terenie gminy Dębno, gdzie był dzielnicowym. O Marcinie, jego aktywności i sercu, które wkłada w codzienną służbę mogliśmy nieraz przeczytać na naszej stronie internetowej http://brzesko.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/taki-dzielnicowy-skarb-na-niego-zawsze-mozna-liczyc-mieszkancy-gminy-debno-tak.