Drużyna z Brzeska zwyciężyła w turnieju piłki siatkowej o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie

27 maja 2017r. na obiektach Klubu Sportowego Bronowianka w Krakowie Wydział Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przeprowadził turniej piłki siatkowej dla drużyn policyjnych garnizonu małopolskiego. Drużyna reprezentująca brzeską jednostkę w składzie: podinsp. J. Przepiórka, podinsp. P. Matura, podkom. B. Dudek, mł.asp. R. Młynarczyk, mł.asp. M. Adamczyk, mł.asp. E. Sproski, sierż. M. Biel oraz podinsp. D. Hebda (KPP w Bochni), asp. sztab. G. Matura (KPP w Bochni) zajęła I miejsce.

W turnieju brało udział kilka drużyn, które zgłosiły swoje uczestnictwo. Pojedynek był zacięty, choć podczas turnieju panowała przyjazna atmosfera. Na podium stanęli:

I miejsce - drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Brzesku,

II miejsce - policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie.

III miejsce drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Przed drużyną reprezentującą brzeską jednostkę kolejne zmagania. Nasza najlepsza drużyna będzie walczyć o miano mistrza Polski w organizowanych w dniach 19-22 czerwca br. przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach Mistrzostwa Polski Policji w piłce siatkowej. Zawody odbędą się w Zawierciu.