Aktualności

 • Życzenia świąteczne
  2014-04-17
  Wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości, radosnego nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół życzy Komendant Powiatowy Policji w Brzesku insp. Roman Gurgul
  więcej
 • Policjanci zatrzymali podejrzanych o włamanie
  2014-04-17
  Trzech mężczyzn w wieku od 19 do 26 lat zatrzymali i rozliczyli policjanci z Posterunku Policji w Szczurowej. Mężczyźni podejrzani są o włamanie i kradzież dwóch laptopów oraz przewodów elektrycznych.
  Przez kilkanaście dni policjanci pracowali nad ustaleniem sprawców włamania do pomieszczenia...
  więcej
 • Posiadał przy sobie marihuanę
  2014-04-14
  Za posiadanie środków odurzających odpowie 20-letni mieszkaniec Brzeska, którego policjanci zatrzymali podczas kontroli drogowej.
  Samochód, w którym podróżował mężczyzna został zatrzymany przez policjantów do kontroli drogowej w nocy z piątku na sobotę (11/12.04) w Brzesku. Wtedy też...
  więcej
 • Policjanci uratowali mężczyznę
  2014-04-10
  Czchowscy policjanci w porę dotarli do mężczyzny chorego na cukrzycę. Osłabiony 66-latek potrzebował pilnej pomocy lekarskiej. Gdyby nie szybka reakcja funkcjonariuszy mogłoby dojść do nieszczęścia.
  Dzisiejszej nocy (10.04) przed godziną 4.00 dyżurny brzeskiej jednostki odebrał telefon z Centrum...
  więcej
 • Tymczasowy areszt za znęcanie się nad żoną
  2014-04-08
  Zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad żoną usłyszał 32-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego. Mężczyzna został zatrzymany chwilę po tym, jak zaatakował i zaczął dusić byłą już partnerkę. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
  Tymczasowy areszt na trzy miesiące...
  więcej
 • Złość wyładował na pojazdach swojego szefa
  2014-04-07
  Nieporozumienia z szefem stały się powodem, dla którego pracownik firmy transportowej swoją złość wyładował na pojazdach należących do pracodawcy. Rozgoryczony 35-latek, chcąc odreagować, przebił opony w koparce i samochodzie ciężarowym. Mężczyzna odpowie za uszkodzenie mienia.
  Policjanci w dniu 4...
  więcej
 • Sklepowy złodziej w rękach policji
  2014-04-04
  Policjanci ustalili i zatrzymali 39-letniego mieszkańca województwa małopolskiego, który okradał sklepy na terenie Brzeska. Mężczyzna i jego wspólnik w ciągu dwóch dni ukradli znaczną ilość alkoholu. Straty wynoszą ponad 1,5 tys. złotych.
  Trzy „wizyty” w brzeskich marketach sprawiły, że ze...
  więcej
 • Drogówka coraz lepsza
  2014-04-04
  W dzisiejszej „Rzeczpospolitej” opublikowano artykuł G. Zawadki pt. „Niedouczona drogówka”. Bazując tylko na niektórych, wybranych danych z raportu NIK, zbudowano w nim obraz odbiegający od rzeczywistości.
  W tekście opublikowanym dziś na łamach „Rzeczpospolitej” próbuje się przekonać czytelników,...
  więcej
 • Oszust internetowy rozliczony
  2014-04-03
  Zarzut oszustwa usłyszał 33-letni mieszkaniec województwa śląskiego, który na aukcji internetowej wystawił do sprzedaży tablet. Mężczyzna po otrzymaniu zapłaty nie wysłał zamówionego towaru kupującemu.
  Ofiarą oszusta padł mieszkaniec powiatu brzeskiego, który poprzez jeden z portali internetowych...
  więcej

Komunikaty

 • Nabór na stanowiska pracy
  2014-04-14 09:45
  Komenda Powiatowa Policji w Brzesku 
  więcej
 • Policjant, który mi pomógł
  2014-03-31 14:24
  Od 2008 roku Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.
  więcej
 • "Rasizm. Walczę nie milczę"
  2014-03-31 14:22
  Kampania informacyjna "Rasizm. Walczę nie milczę" jest prowadzona w ramach projektu pod nazwą Imigranci wobec przestępstw z nienawiści – czyli jak skutecznie dochodzić swoich praw, realizowanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.
  więcej
 • Drogówka coraz lepsza
  2014-04-11 09:35
  W dzisiejszej „Rzeczpospolitej” opublikowano artykuł G. Zawadki pt. „Niedouczona drogówka”. Bazując tylko na niektórych, wybranych danych z raportu NIK, zbudowano w nim obraz odbiegający od rzeczywistości.
  więcej

Z życia garnizonu