Uroczyste pożegnanie nadkom. Marka Batko z brzeską jednostką

Uroczyste pożegnanie nadkom. Marka Batko z brzeską jednostką

Dzisiaj, 20 września 2018r. kierownictwo brzeskiej jednostki uroczyście pożegnało nadkomisarza Marka Batko, który ponad 26 lat poświęcił służbie na rzecz społeczeństwa i z dniem dzisiejszym odszedł na zasłużoną emeryturę. Odchodzącemu oficerowi brzeskiej komendy słowa uznania i wyrazy wdzięczności przekazał Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł.insp. Bogusław Chmielarz oraz jego zastępca mł.insp. Grzegorz Wyskiel wręczając pamiątkowy grawerton i życząc mu, aby teraz mógł spełnić wszystkie plany i marzenia, na które w codziennej służbie brakowało czasu.

Nadkom. Marek Batko wstąpił w policyjne szeregi ponad 26 lat temu, od początku związany był z brzeską jednostką. Ostatnie kilkanaście lat zajmował się najpoważniejszymi przestępstwami gospodarczymi. Zawsze chętny do pomocy służył radą i wsparciem młodszym pokoleniom policjantów.

Marku, dziękujemy Ci za życzliwość i koleżeńską pomoc,  na którą zawsze mogliśmy liczyć. Mamy nadzieję, że lata spędzone w brzeskiej jednostce pozostawią wyłącznie miłe wspomnienia. Niech lata służby – pełnej poświęceń i wyrzeczeń – będą dla Ciebie powodem do dumy i osobistej satysfakcji.