Spotkanie wielkanocne

Spotkanie wielkanocne

W Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Świąt Wielkanocnych z udziałem kadry kierowniczej brzeskiej jednostki oraz zaproszonych gości. Były podziękowania, życzenia oraz tradycyjny wielkanocny poczęstunek.

Wczoraj (29.03) w Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku w bardzo świątecznej i serdecznej atmosferze odbyło się uroczyste spotkanie wielkanocne kadry kierowniczej brzeskiej Policji. Wśród zaproszonych gości w spotkaniu udział wziął Starosta Brzeski Andrzej Potępa, Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka, Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Mirosław Strach oraz duchowni - ks. Marek Kuczek i ks. Łukasz Polniaszek.

- Życzę wszystkim spokoju, radości i ciepła domowego ogniska, niech te Święta Wielkanocne będą czasem wytchnienia od codziennych obowiązków – powiedział pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku podinsp. Bogusław Chmielarz. Życzenia skierował także do tych policjantów, którzy w tym świątecznym czasie będą na służbie czuwając nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu brzeskiego. Ciepłe słowa padły też pod adresem, nie tylko pracowników cywilnych i policjantów, ale również ich najbliższych. Ich zrozumienie i wsparcie jest bezcenne – podkreślał podinsp. Bogusław Chmielarz.

Zaproszeni goście również przyłączyli się do życzeń szefa brzeskiej Policji. Nad duchową oprawą uroczystości czuwał ksiądz Łukasz Polniaszek z Parafii NMP Matki Kościoła i Świętego Jakuba Apostoła w Brzesku, który wygłosił kilka słów o przeżywaniu Świąt Wielkanocnych.

Uroczystość odbyła się w niezwykle miłej i świątecznej atmosferze, w której nie brakowało życzeń oraz symbolicznego wielkanocnego poczęstunku.